Dogoterapia w Przedszkolu Miejskim nr 1 we Włodawie
Do grupy „Wiewióreczek” z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie zawitali wyjątkowi goście: Pani Monika Kisiel ze swoim pupilem Riko. Dzieci przywitały się z pieskiem oraz poznały zasady, jak należy zachować się w jego obecności.
Przedszkolaki poznały również, co jest potrzebne, aby posiadać zwierzaka, chętnie współpracowały podczas zabawy z Riko, dowiedziały się, że i psy posiadają swoje ulubione gry. Dzięki zajęciom z dogoterapii dzieci nie tylko oswajają się z psem, ale także uczą prawidłowego zachowania wobec czworonoga oraz empatii, a sam kontakt z czworonogiem wywołuje pozytywne emocje.
Dzieci z grupy „Wiewióreczek” serdecznie dziękują Pani Monice i jej psu Riko za wizytę.

































