OCHROŃ ZIEMIĘ, BĄDŹ JEJ PRZYJACIELEM” Dzień Ziemi w Przedszkolu Miejskim nr 1
Dzieci z PM1 nie zapomniały o święcie naszej planety, czyli ŚWIATOWYM DNIU ZIEMI. Każda z grup zaprezentowała wszystkim przedszkolakom piosenkę o tematyce przyrodniczej. Była to bardzo dobra okazja do utrwalenia wiedzy przyrodniczej i ekologicznej. Panie zorganizowały również dla przedszkolaków quiz przyrodniczy.
Dzieci miały możliwość rozwinąć swoje umiejętności dzielenia się wiadomościami z innymi dziećmi na temat ekologii oraz kształcić zainteresowania środowiskiem przyrodniczym. Zabawa w quiz rozbudziła w dzieciach postawy proekologiczne, uświadomiła konieczność dbania o środowisko – naszą PLANETĘ- ZIEMIĘ oraz wprowadziła miłą atmosferę, sprzyjającą zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności.
Zajęcia zorganizowały: Anna Bajuk, Iwona Danielczuk, Joanna Studniarska, Elżbieta Wysocka































