[AUDIO] Spotkanie w sprawie rewitalizacji – 02.03.2017 r.
W dniu 2 marca 2017 r w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego we Włodawie odbyło się kolejne spotkanie dotyczące „Programu Rewitalizacji Włodawy”.
Serdecznie zapraszamy do posłuchania relacji audio z tego wydarzenia 🙂
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/310651380″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]


























