Dnia 24 maja „Dzwoneczki” i „Pszczółki” z PM1 udały się na długo wyczekiwaną wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Zamościu. Większość dzieci po raz pierwszy uczestniczyła w takiej samodzielnej wyprawie z dala od rodziców. Swoją przygodę w zamojskim Zoo przedszkolaki rozpoczęły