W najbliższą Sobotę startuje wakacyjne połączenie kolejowe na linii 81 Chełm – Włodawa

Szynobus SA103-107 stoi na stacji kolejowej Włodawa

📣W dniu jutrzejszym spółka POLREGIO❤️ uruchomi letnie, weekendowe ⛱️ 🌞 połączenie na malowniczej linii kolejowej nr 81 Włodawa – Chełm. Pociąg przewozów regionalnych będzie kursował w soboty i niedziele, aż do początku października. Kursy odbywać się będą dwa razy dziennie – rano i po południu. ⛱️ 🌞 😎 🚉


Z dworca głównego w Chełmie szynobus odjeżdżać będzie w kierunku Włodawy o godzinie 🕔7:47 i 🕔15:25, a z Włodawy w kierunku Chełma o godzinie 🕔10:46 i 🕔16:59. Szynobus jest skomunikowany na stacji Chełm z pociągami z i do Lublina oraz z pociągami :


🚆IC „KUJAWIAK” 28106 jadącym do Piły Głównej przez Lublin Główny, Dęblin, Warszawa Wschodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Zachodnia, Skierniewice, Łowicz Główny, Kutno, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz.
🚆IC „CHEŁMIANIN” 21100 jadącym do Warszawy Wschodniej przez Rejowiec, Trawniki, Świdnik Miasto, Lublin Główny, Lublin Zachodni, Nałęczów, Puławy Miasto, Dęblin, Pilawę.


Dodatkowym udogodnieniem dla pasażerów jest możliwość zabrania do pociągu zwierzaka 🐾🐱🐶 lub roweru 🚲. Ponadto, szynobus jest klimatyzowany ❄️ oraz wyposażony w toaletę.
✅Szczegółowy rozkład jazdy pociągów znajdą Państwo na stronie internetowej : https://portalpasazera.pl/Plakaty
✅Możliwość zakupu biletu przez Internet : https://kup.biletyregionalne.pl/ lub https://bilkom.pl/
✅Strona przewoźnika : https://polregio.pl/pl/